Управління Державної казначейської служби України у м. Горішніх Плавнях Полтавської області повідомляє, що відповідно до наказу Державної казначейської служби України від 29.01.2020 №25 та у зв’язку з введенням нової структури органів Казначейства прийом та опрацювання документів щодо повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів (крім власних надходжень бюджетних установ та міжбюджетних трансфертів) з 01.05.2020 здійснюється на рівні Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою вул. Шевченка, 1, м. Полтава, 36011.

При направлені оригіналів документів необхідно враховувати вимоги п. 10 Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2013 №787 (із змінами та доповненнями), в частині термінів дії документів, а саме: до опрацювання приймаються заява та подання, дати складання яких не перевищують 30 календарних днів, з урахуванням норм частини другої статті 255 Цивільного кодексу України.