До уваги громадян міста:

17 жовтня 2017 року на сесії міської ради було затверджено рішення, яким для фізичних осіб були встановлені пільги із сплати податку на нерухоме майно.

Так, рішенням сесії звільнено на 100% від сплати цього податку у 2018 році усіх фізичних осіб - власників господарських будівель (сараїв (хлівів), гаражів, літніх кухонь, вбиралень, погребів, навісів, котелень, бойлерних, сміттєзбірників, альтанок.

Також власники квартир - фізичні особи, офіційний нарахований середньомісячний дохід яких за попередній рік не перевищує мінімальну заробітну плату, встановлену станом на 1 січня попереднього року (станом на 01.01.2017 - 3 200 грн), звільнені на 100% від сплати податку за об’єкти житлової нерухомості.

За додатковими роз’ясненнями щодо процедури отримання пільги із сплати податку на нерухоме майно прохання звертатись до Горішньоплавнівського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області (кабінет 120 будівлі виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради, вул. Миру, 24, тел. 2-18-87).