На виконання рішення 18 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання «Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами» проводиться відбір виконавців  послуги з проведення земельних торгів з продажу  права оренди земельних ділянок:

1. На розі вулиць Добровольського і Набережна ( в районі будівлі № 51 по вул. Набережна), у місті Горішні Плавні Полтавської області, орієнтовною площею 0,5700 га, для будівництва і обслуговування трикотажного цеху.
  2. В районі земельної ділянки по вул. Дніпровська,11, у місті Горішні Плавні Полтавської області, орієнтовною площею 0,5000 га, для будівництва і обслуговування автозаправної станції.

Винагорода виконавця земельних торгів встановлюється відповідно до статті 135 Земельного кодексу України.

Пропозиції приймаються до 10.01.2016 року.

З пропозиціями та за більш детальною інформацією звертатися: Полтавська область, м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24, каб. 116, контактна особа Когут Артем Володимирович, телефон для довідок: (05348) 2-27-95.

Начальник УАіМ

Горішньоплавнівської міськради

Полтавської області                                                                                                                                Л.В. Кириченко