Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», рішення виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області  від 26.05.2020 року № 132 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Горішньоплавнівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання  соціальних послуг) «Калина»», з метою формування конкурсної комісії приймаються пропозиції кандидатур щодо її складу.

Членами комісії можуть бути  представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, окрім надавача соціальних послуг, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції приймаються управлінням соціального захистку населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області протягом 10 календарних днів з дати оприлюднення оголошення про початок формування комісії за адресою: кабінет 18, вул. Миру, 29, м. Горішні Плавні Полтавської області з 8:00 до 17:00 (обідня перерва з 12:00 до 13:00), крім вихідних.

Телефони для довідок - (05348) 4 45 98; (05348) 4 45 79.