Конкурсний комітет виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області проводить конкурс із визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування № 29 «Південний – Низи». Довжина маршруту в обох напрямках – 18 км, 75 – 120 пасажирів І-го класу, три оборотних рейси у звичайному режимі.

Конкурсні умови: мінімальна кількість автобусів на маршруті – одна одиниця. Обов’язкова наявність резерву автобусів. Сертифіковані автобуси. Вік автобуса не повинен перевищувати 25 (двадцять п’ять) років. Стандарт не нижче Євро-2. Автобуси пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Обов’язкова наявність системи GPS-моніторингу. Надання організатору перевезень доступ до системи GPS-моніторингу. Наявність особистої або орендованої виробничої бази. Здійснення контролю транспортних засобів та медичного огляду водіїв перед виїздом на маршрут, охорони транспортних засобів.

Конкурсний   комітет  приймає  рішення про недопущення до участі в конкурсі автомобільного перевізника, який: не відповідає вимогам стт. 21, 34, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» та відповідно до п. 12 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами).

Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Отримати більш детальну інформацію про об’єкт конкурсу та умови конкурсу зацікавлені юридичні або фізичні особи можуть звернувшись із письмовою заявою і анкетою до департаменту ЖКГ Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області за адресою: вул. Миру, 24, кімната 100-6, тел. (05348)25981.

Документи для участі в конкурсі подаються щоденно до департаменту ЖКГ з 08-00 год. до 17-00 год. (перерва з 12-00 год. до 13-00 год) крім вихідних і святкових днів за адресою: вул. Миру, 24, кімната 100-6.

Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі - 21.08.2019 р. включно. Засідання конкурсного комітету відбудеться 06.09.2019 р. о 10-00год. за адресою: вул. Миру, 24, кімната, 100-2.

Розмір плати за участь у конкурсі становить 10 (десять) неоподаткованих мінімумів доходів громадян на дату подання заяви про участь у конкурсі. Реквізити надаються разом з конкурсними пропозиціями.