Оголошення   виконавчого   комітету   Горішньоплавнівської  міської  ради   Полтавської  області  про

намір передати   в оренду   об\'єкт  нерухомого майна

Балансоутримувач

( назва, юридична

адреса, контактний

телефон )

Дані  про об\'єкт     нерухомого майна,        щодо якого  надійшла     заява

Найменування

Загальна

площа, кв. м

Строк

оренди

Мета

використання

3.

Комунальне

підприємство

«Міський

Палац культури і творчості»

м. Горішні Плавні

вул.  Миру,16

4-45-35

Нежитлові

підвальні приміщення

місто

Горішні

Плавні,

вул.

Миру,

28,9

кв. м

01.09.2019  до

Надання

навчальних послуг

Орієнтовний розмір орендної плати за перший місяць оренди - 505,77 грн.

До цієї суми будуть застосовані індекси інфляції, починаючи з липня 2019 року до місяця укладення договору оренди.
До договору оренди буде включений додатковий обов\'язок орендаря щодо відшкодування орендодавцю в 2019 році вартості робіт з проведення незалежної оцінки вартості об\'єкта оренди не пізніше 1 місяця після виставлення орендодавцем рахунку про відшкодування.
Заяви про оренду зазначеного об\'єкта за встановленою формою приймаються комунальним підприємством «Міський Палац культури і творчості» до 14.08.2019 включно за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 16, тел. 4-45-35.
У разі надходження 2 і більше заяв на оренду вказаного об\'єкту нерухомого майна виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини 4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».