Об\'єкт - нежитлові приміщення загальною площею 111,43 кв. м, розташовані за адресою: вул. Миру, 10, корп.14.

Балансоутримувач - комунальне некомерційне підприємство «Лікарня інтенсивного лікування I рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, м. Горішні Плавні, вул. Миру, 10, телефон для довідок: 4-48-38.

Строк оренди – з 01.06.2019 до 31.05.2020.

Мета використання - офіс, склад (крім вибухонебезпечних та легкозаймистих речовин) або надання побутових послуг, крім пошиття трикотажних виробів.

Орієнтовний розмір орендної плати за перший місяць оренди: для офісу – 1298,87 грн., для складу – 1039,10 грн., для надання побутових послуг, крім пошиття трикотажних виробів - 779,32 грн. До цієї суми будуть застосовані індекси інфляції, починаючи з квітня 2019 року до місяця укладення договору оренди.

Заяви про оренду зазначеного об\'єкта за встановленою формою приймаються комунальним некомерційним підприємством «Лікарня інтенсивного лікування I рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області до 23.05.2019 включно за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру,10, 4-48-38.

У разі надходження 2 і більше заяв на оренду вказаного об\'єкту нерухомого майна виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини 4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».