Оголошення виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

про намір передати в оренду об\'єкт нерухомого майна

Об\'єкт - 3 групи приміщень загальною площею 318,2 кв. м в будівлі,   розташованої за адресою: м. Горішні Плавні, проспект Героїв Дніпра, 78,   кожна група з окремим входом, з можливістю розподілу об\'єкта оренди на 3 окремі частини: площею 176,3 кв. м, площею 93,1кв. м та площею 48,8 кв. м.

Балансоутримувач – Комунальне житлово- експлуатаційне підприємство № 4, м. Горішні Плавні, проспект Героїв Дніпра, 75, 4-46-01.

Строк оренди – з 01.05.2019 до 30.04.2020.

Мета використання - офіс або інше використання, крім торгівлі   будматеріалами, розміщення закладів ресторанного господарства, виробництва  трикотажних виробів.

Орієнтовний розмір орендної плати за перший місяць оренди: для    торгівлі – 72,55 грн. за 1 кв. м, помножений на площу приміщення, для офісу - 51,82 грн. за 1 кв. м, помножений на площу приміщення, для складу – 41,46 грн. за 1 кв. м, помножений на площу приміщення, для надання побутових послуг – 31,09 грн. за 1 кв. м, помножений на площу приміщення, для інших видів   діяльності - нарахування згідно з Методикою розрахунку плати за оренду майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади міста.

До цієї суми будуть застосовані індекси інфляції, починаючи з березня   2019 року до місяця укладення договору оренди.

До договору оренди будуть включені додаткові обов\'язки орендаря щодо:

1. Проведення, у разі необхідності, реконструкції орендованих приміщень для  використання їх за призначенням та прийняття об’єкта в експлуатацію в строк до 30.04.2020.

2. Проведення незалежної оцінки вартості об\'єкта оренди в порядку,        встановленому власником майна, та подання звіту про оцінку на          затвердження орендодавцю не пізніше 2 місяців після укладення договору  оренди.

Заяви про оренду зазначеного об\'єкта за встановленою формою приймаються комунальним житлово-експлуатаційним підприємством № 4 до  17.04.2019 включно за адресою: м. Горішні Плавні, проспект Героїв Дніпра, 75,   тел. 4-46-01.

У разі надходження 2 і більше заяв на оренду вказаного об\'єкту нерухомого майна виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини 4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».