Оголошення   виконавчого   комітету   Горішньоплавнівської  міської  ради

Полтавської  області   про  намір  передати    в оренду  об\'єкт  нерухомого майна

Балансоутримувач

( назва, юридична

адреса, контактний

телефон )

Дані  про об\'єкт     нерухомого майна,

щодо якого  надійшла     заява

Наймену

вання

Загальна

площа, кв. м

Строк

оренди

Мета

викорис-

тання

3.

Комунальне

підприємство

«Міський

Палац культури і творчості»

м. Горішні Плавні

вул.     Миру,16

4-45-35

Нежитлові

підвальні приміщення

місто

Горішні

Плавні,

вул.

Миру,

28,9

кв. м

01.04.2019  до

31.03.2020

Офіс,  надання  побуто

вих   послуг

Орієнтовний   розмір   орендної плати  за  перший   місяць оренди: для   офісу - 813,30  грн., для   надання побутових послуг - 487,98 грн. До  цієї   суми будуть    застосовані   індекси    інфляції, починаючи  з  лютого   2019 року  до  місяця укладення договору оренди.

До договору оренди будуть включені додаткові обов\'язки орендаря щодо:

1. Відшкодування орендодавцю  в  2019 році   вартості   робіт  з проведення незалежної  оцінки вартості об\'єкта оренди не  пізніше   1  місяця  після   виставлення орендодавцем   рахунку  про   відшкодування.

2. Отримання  в Горішньоплавнівському  міському   управлінні  Головного управління  Держпродспоживслужби в Полтавській області  узгодження щодо розташування  об’єкта перукарських  послуг.

Заяви про оренду зазначеного об\'єкта за встановленою формою приймаються комунальним  підприємством «Міський  Палац культури і творчості»   до    27.03.2019 включно за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 16,  тел. 4-45-35.

У разі надходження 2 і більше заяв на оренду вказаного об\'єкту нерухомого майна    виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини 4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».