Горішньоплавнівської міської ради

Полтавської області

повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- директора комунального підприємства «Рембудсервіс» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області»

Умови конкурсу: освіта повна вища (технічна; кваліфікація – інженер, спеціаліст, магістр); досвід роботи на керівних посадах – не менше 5 років або у сфері житлово-комунального господарства – не менше 3 років.

Документи, необхідні для участі у конкурсі:

- заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі з наданням згоди на оброблення персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

• резюме;

• стратегічні напрями розвитку підприємства;

• копія документа, що посвідчує особу;

• копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання;

• копія трудової книжки;

• довідка про стан здоров’я;

• довідка МВС про відсутність судимості;

• копія декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»);

• інші документи на розсуд претендента.

Відповідальність за достовірність документів несе претендент.

Стратегічні напрями розвитку підприємства передбачають:

- детальний першочерговий план реформування підприємства протягом одного року;

- заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників підприємства, підвищення його конкурентоспроможності;

- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;

- пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності тощо.

Документи приймаються по 14.09.2018 включно за адресою: Полтавська область, м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24, виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (к. 210, відділ економічного аналізу та контролю).

Довідки за тел.: 2-24-33.