В аптечному пункті № 5  аптеки № 28, вул. Миру, 10-А, яка розташована на першому поверсі Центру ПМСД м. Горішні Плавні наявна вакцина КПК (кір, паротит, краснуха) для проведення щеплення проти кору дорослого населення. Бажаючі, особливо пацієнти, які перебували в контакті із хворими на кір, не були привиті в дитинстві чи дані за щеплення відсутні й не хворіли на кір, можуть придбати вакцину КПК (кір, паротит, краснуха) виробництва Бельгія вартістю 383,00 грн.

Порядок придбання вакцини та проведення щеплення.

Дільничний лікар-терапевт або сімейний лікар виписує рецепт на вакцину КПК. У кабінеті щеплень (2 поверх Центру ПМСД м. Горішні Плавні) пацієнт бере сумку холодильник, доставляє вакцину із аптеки в кабінет щеплень для дорослих. Після огляду лікарем-терапевтом або сімейним лікарем проводиться щеплення.

Управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської

міської ради Полтавської області