Оголошення   виконавчого  комітету  Горішньоплавнівської  міської  ради Полтавської  області  про  намір  передати   в оренду  об\'єкт  нерухомого майна

Балансоутримувач

( назва, юридична

адреса, контактний

телефон )

Дані  про об\'єкт  нерухомого майна,

щодо якого  надійшла  заява

31.03.

року

Торгівля,

офіс, склад  або        надання  побуто

вих  послуг,   крім  пошиття  трикотажних виробів та виробництва

Орієнтовний   розмір  орендної плати  за  перший  місяць оренди: для      торгівлі – 896,18 грн.,  для офісу -  640,13  грн.,  для  складу – 512,10 грн.,   для  надання  побутових  послуг,   крім  пошиття  трикотажних виробів – 384,08 грн. До  цієї  суми будуть    застосовані   індекси   інфляції, починаючи  з  лютого  2018 року  до  місяця укладення договору оренди.

До  договору  оренди   буде   включений  додатковий   обов\'язок  орендаря  щодо  проведення  незалежної оцінки вартості об\'єкта оренди в порядку,  встановленому власником майна, та подання  звіту про оцінку на          затвердження орендодавцю  не  пізніше  28.02.2019.

Заяви про оренду зазначеного об\'єкта за встановленою формою приймаються до  28.03.2018 включно за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24, к.203 у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, тел. 2-28-75.

У разі надходження 2 і більше заяв на оренду вказаного об\'єкту нерухомого майна виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини 4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».