На виконання рішення 27 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання «Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами» проводиться відбір виконавців  послуги з проведення земельних торгів з продажу  права оренди земельної ділянки по вулиці миру у місті Горішні Плавні Полтавської області, площею 0,3861 га, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Винагорода виконавця земельних торгів встановлюється відповідно до статті 135 Земельного кодексу України.

Пропозиції приймаються до 02.10.2017 року.

З пропозиціями та за більш детальною інформацією звертатися: Полтавська область, м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24, каб. 116, контактна особа Когут Артем Володимирович, телефон для довідок: (05348) 2-27-95.