ІНФОРМАЦІЯ

виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської  області   про оголошення  комерційного конкурсу на право укладення договору оренди нерухомого майна

Назва об\'єкта та  місцезнаходження: нежитлові підвальні приміщення загальною  площею 28,9  кв. м, розташовані  за   адресою:  вул. Миру,16

Умови конкурсу:

1) Мета   використання  приміщень - надання побутових послуг.

2) Стартовий розмір орендної плати -  495,31 грн. на місяць без ПДВ.

3) Нарахування   орендної плати  здійснюється  відповідно до   діючої  Методики  із щомісячним застосуванням індексу інфляції. Розмір  орендної плати  за   перший місяць  оренди визначається виходячи з розміру  орендної плати, запропонованої  переможцем конкурсу, скоригованої  на індекси інфляції, починаючи  з  травня   2019 року до  місяця укладення договору оренди.

4) Укладення договору   оренди   на  строк   12  місяців  з дня   укладення договору оренди   з можливістю   продовження при  виконанні   орендарем   умов  договору.

5) Відшкодування   орендарем орендодавцю в 2019 році вартості робіт з проведення незалежної оцінки вартості об\'єкта оренди не пізніше 1 місяця після  виставлення орендодавцем рахунку про відшкодування.

6) Отримання узгодження   Горішньоплавнівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області   щодо розташування об’єкта побутових послуг.

Заяви  на конкурс приймаються до  02.05.2019   включно в  кабінеті 203  вико-

навчого   комітету Горішньоплавнівської міської ради  Полтавської  області.

До заяви необхідно додати:

1) копію документа  про реєстрацію   суб’єкта   підприємницької  діяльності;

2) копію паспорта  (для фізичних осіб);

3) копію статуту (для юридичних осіб);

4) копію   балансу  або  звіту   суб’єкта  підприємницької  діяльності   про сплату  єдиного податку або   інших  документів, які підтверджують відомості про    платоспроможність учасника конкурсу;

5) техніко-економічне обґрунтування використання орендованих  приміщень;

6) копію   узгодження  Горішньоплавнівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області  щодо розташування об’єкта побутових послуг.

Конкурс буде проведено  03   травня 2019  року за адресою: вул. Миру, 24, каб.302.

За більш детальною інформацією звертатися в кабінет 203 виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради   Полтавської  області  або  зателефонувати   2-28-75.