Оголошення про визначення виконавця послуг з проведення земельних торгів

На виконання рішення 13 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання «Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами» проводиться визначення виконавця  послуги з проведення земельних торгів з продажу  права оренди земельної ділянки по вул. Строни у місті Горішні Плавні Полтавської області, орієнтовною площею 0,0170 га, в зоні розміщення  промислово-виробничих об’єктів, які не мають екологічних обмежень. З пропозиціями та за більш детальною інформацією звертатися: Полтавська область, м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, каб. 116, контактна особа Когут Артем Володимирович, телефон для довідок: (05348) 2-27-95.