Оголошення про проведення конкурсу на визначення забудовника доступного житла в районі будівлі № 50/16 по вулиці Конституції міста Горішні Плавні

Горішньоплавнівською міською радою Полтавської області 16 жовтня 2018 року було прийнято рішення про будівництво доступного житла в місті Горішні Плавні.

Назва і адреса замовника будівництва: Горішньоплавнівська міська рада Полтавської області, вул. Миру, 24, м. Горішні Плавні.

Назва, місце знаходження і опис предмета замовлення: будівництво доступного житла на земельній ділянці, орієнтовною площею 0,6657 га, у районі житлового будинку № 50/16 по вул. Конституції міста Горішні Плавні.

Термін подання пропозиції: пропозиції подаються протягом 14 днів з дати розміщення оголошення.

Кінцева дата і місце подання пропозицій учасників: пропозиції від учасників конкурсу приймаються  до 09.00 годин 06 листопада 2018 року за адресою: к. 116, вул. Миру, 24, м. Горішні Плавні.

Розкриття конвертів із поданими пропозиціями відбудеться 07 листопада 2018 року о 09.00 годині за адресою вул. Миру, 24, м. Горішні Плавні.