про закупівлю робіт по капітальному ремонту Комунального позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа Комсомольської міської ради Полтавської області»

( закупівлю товарів, робіт)

Комунальний позашкільний спеціалізований мистецький навчальний заклад «Дитяча музична школа Комсомольської міської ради Полтавської області»

(розпорядник коштів)

має намір провести  закупівлю товарів (робіт)

капітальний ремонт інших об’єктів

(найменування предмету закупівлі)           1. Капітальний ремонт двох кабінетів та коридору 3 поверху.

Зацікавленим юридичним або фізичним особам – суб’єктам господарювання  цією інформацією просимо звертатись до  19.03.2016р.  за адресою: м. Комсомольськ, вул. Миру, 15, тел. 3-18-72.

У випадку відмови у наданні Вам додаткової інформації для підготовки цінових пропозицій  просимо звертатися у відділ економічного аналізу та контролю міськвиконкому за адресою:  м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, каб. 210, тел. (05348) 2-24-33.