Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у місті Комсомольську Полтавської області інформує отримувачів страхових виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням про те, що у грудні місяці 2015 року закінчилася виплата донарахованих сум перерахунку страхових виплат за 2014 рік, які виплачувались Вам протягом 2015 року.

З січня місяця 2016 року Ви будете отримувати основний розмір страхових виплат, а непрацюючим буде проводитись індексація згідно пункту 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 року №1078 із змінами, внесеними постановою КМУ від 09.12.2015р. № 1013.

Для проведення індексації щомісячних страхових виплат непрацюючим отримувачам таких виплат необхідно надати до відділення Фонду трудові книжки для звірки.

У зв’язку з несвоєчасним повідомленням про збільшення грошових доходів (пенсії по віку, пенсії по інвалідності) відділенням Фонду буде проводитися перерахунок індексації щомісячних страхових виплат.

З усіх питань, що стосується страхових виплат, Ви можете звернутись до відділення Фонду за телефоном (05348) 2-10-69 та за місцем знаходження: вулиця Миру, 29 (колишній дитсадок «Світлячок»).

Начальник відділення
В.М.Терещенко