На підставі рішення 29 сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 22.01.2013р. «Про затвердження Порядку звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Комсомольська» оголошується розшук власника тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, яка встановлена з порушенням вимог чинного законодавства, а саме, в районі житлового будинку № 25 по вул. Гірників, разом з автобусною зупинкою.

У разі, якщо власник тимчасової споруди в місячний термін  з дня публікації оголошення не звернеться до управління архітектури і містобудування Комсомольської міської ради Полтавської області (вул. Миру, 24, к.119,  тел. 3-09-96) тимчасова споруда підлягає демонтажу.