Шановні комсомольчани!

Ухвалений Верховною Радою Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» N 317-VIII від 09.04.2015 зобов\'язав місцеву владу перейменувати області, райони, міста, села, вулиці та інші об\'єкти топоніміки, які мають радянські назви. У законі зазначено, що перейменування місцева влада має провести протягом шести місяців з дня набрання законом чинності (до 21.11.2015). Якщо вона цього вчасно не зробить, перейменування здійснить Кабінет Міністрів України своїми постановами.

Відповідно до вимог Закону України N 317-VIII від 09.04.2015, процедури перейменувань, визначеної Інститутом Національної Пам’яті України, визначено перелік вулиць, що підлягає обов’язковому перейменуванню:

вул. Леніна,

вул. Радянська,

вул. Петровського,

вул. Котовського,

провул. Котовського.

Свої пропозиції щодо назв вулиць у Комсомольську можна залишити на сайті Комсомольської міської ради (http://hp-rada.gov.ua/) або залишити в скриньці для збору пропозицій у паперовому вигляді, розміщеної у фойє виконавчого комітету міської ради (вул. Миру, 24, І поверх).

Опитування проходитиме з 01.07.2015 по 14.08.2015!

Запрошуємо вас взяти участь у обговоренні, чекаємо на ваші пропозиції!

Виконком Комсомольської міської ради