виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

Кременчуцького району Полтавської області

про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності,

який буде залучений до проведення незалежної оцінки

об’єкта комунальної власності, що підлягає приватизації

Назва об’єкта:

• Нежитлове приміщення загальною площею 89,0 кв. м, розташоване за адресою: просп. Героїв Дніпра, буд. 54, м. Горішні Плавні, Кременчуцький район, Полтавська область, 39800.

балансоутримувач – Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство № 4.

Спосіб приватизації: викуп з поліпшеннями.

Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи:

• заяву на участь у конкурсі;

• копію документа, що підтверджує реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця;

• копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання незалежної оцінки у межах напрямків, що відповідають об’єкту оцінки;

• копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

• пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати, терміну виконання робіт.

Пропозиції учасників конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміну виконання робіт подаються у запечатаному конверті. Пропозиції щодо терміну виконання робіт слід зазначати в єдиній одиниці виміру – календарних днях.

Конкурсна комісія буде розглядати лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт не більше 7 календарних днів.

Документи до комісії приймаються до 12 години 04 лютого 2022 року за адресою:

вул. Миру, 24, к.107, м. Горішні Плавні, Полтавської обл., 39800.

Конкурс відбудеться 04 лютого 2022 року о 15-00 за адресою: вул. Миру, 24, к. 203 (Відділ приватизації та обліку комунального майна виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області), м. Горішні Плавні, Полтавської обл., 39800.

Начальник відділу приватизації

та обліку комунального майна Олена ДРОЗД