ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту рішення Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області «Про затвердження  Методики розрахунку плати за оренду майна, яке перебуває у комунальній власності Горішньоплавнівської міської територіальної громади»

Із метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюємо проєкт рішення Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області «Про затвердження  Методики розрахунку плати за оренду майна, яке перебуває у комунальній власності Горішньоплавнівської територіальної  громади Полтавської області».

Метою розроблення проєкту є забезпечення виконання вимог Закону України від 03 жовтня 2019 року № 157-IX «Про оренду державного та комунального майна» і створення механізму розрахунку орендної плати.

Із проєктом рішення, аналізом регуляторного впливу та Методикою розрахунку плати за оренду майна, яке перебуває у комунальній власності   Горішньоплавнівської територіальної громади, можна ознайомитися на офіційному сайті Горішньоплавнівської міськради за посиланням:

http://hp-rada.gov.ua/proekty-regul-aktiv.html та у відділі приватизації та обліку комунального майна департаменту економічного розвитку та ресурсів виконавчого комітету міської ради Кременчуцького району Полтавської області за адресою: вул. Миру, 24, каб. 203, м. Горішні Плавні.

Зауваження та пропозиції приймаються звичайною та електронною поштою відділом приватизації та обліку комунального майна за адресою: вул. Миру, 24, каб. 203, м. Горішні Плавні, 39800, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Методика розрахункуЗавантажити

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішенняЗавантажити

Відділ приватизації та обліку комунального майна