На виконання вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій та зауважень громадськості Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оприлюднює проект «Схема санітарного очищення населених пунктів Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади» (далі Схема) та звіт про стратегічну екологічну оцінку (далі Звіт) документа державного планування.

Схема є документом державного планування, що підлягає затвердженню рішенням виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області. Вона розроблена з метою впровадження системи поводження з відходами, зменшення обсягів захоронення відходів, передбачає роздільне збирання та безпечне поводження з відходами, в т.ч. небезпечними відходами у складі побутових, створення системи прибирання території населеного пункту, попереджуватиме негативний вплив на довкілля та здоров’я населення.

Громадське обговорення проекту Схеми та Звіту починається з 20 липня 2020 року і триває до 20 серпня 2020 року включно. З документами можна ознайомитись в Департаменті житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області за адресою: 39800 Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24 та на офіційному сайті Горішньоплавнівської міської ради http://hp-rada.gov.ua.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

Зауваження і пропозиції до Схеми та Звіту подаються у письмовому та електронному вигляді до Департаменту ЖКГ Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області за адресою: 39800 Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Строк подання зауважень та пропозицій: з 20 липня 2020 року до 20 серпня 2020 року включно.

Схема санітарного очищення населених пунктів Горішньоплавнівської об\'єднаної територіальної громади
Завантажити

Звіт про стратегічну екологічну оцінку "Схеми санітарного очищення населених пунктів Горішньоплавнівської об\'єднаної територіальної громади
Завантажити