Інформація про результати конкурсу

Конкурс на зайняття вакантної посади директора Горішньоплавнівського міського територіального  центру соціального обслуговування (надання  соціальних послуг) «Калина», який відбувся 24.06.2020р.,було оголошено  на підставі рішення виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 26.05.2020р. №132   «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Горішньоплавнівського міського територіального  центру соціального обслуговування (надання  соціальних послуг) «Калина»».

Склад конкурсної комісії  затверджено рішенням  виконавчого комітету Горішньоплавнівської  міської  ради  Полтавської  області  від  10.06.2020р. № 149 «Про затвердження складу конкурсної комісії».

За результатами конкурсу комісія:

• визначила переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора Горішньоплавнівського міського територіального  центру соціального обслуговування (надання  соціальних послуг) «Калина» Сакун Надію Анатоліївну;
  • підготувала подання міському голові щодо призначення  Сакун Н.А. на посаду директора Горішньоплавнівського міського територіального  центру соціального обслуговування (надання  соціальних послуг) «Калина» та укладання з нею контракту.