виконавчого комітету

Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єктів, що підлягають приватизації

06.03.2020 на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності було подано   документи від одного учасника -  Української універсальної біржі. З Українською універсальною біржою буде укладено договори  про проведення незалежної оцінки об’єктів -   приміщення площею 126,1 кв. м, яке розташоване по проспекту Героїв Дніпра, 78  та  приміщення площею 63,6 кв. м, яке розташоване по проспекту Героїв Дніпра, 37. Вартість робіт по оцінці кожного об’єкта становить - 2500,00 грн. (з ПДВ), термін виконання робіт – 6 днів.

Начальник відділу приватизації

та обліку комунального майна                                               С. А.Волокита