Пенсійний фонд – у смартфоні

З вересня в тестову форматі впроваджено новий електронний сервіс — мобільний додаток “Пенсійний фонд”.

Відтепер громадяни мають доступ до електронних сервісів Фонду в зручному форматі з мобільних пристроїв — смартфонів та планшетів.

Зручно та оперативно

Проект “Пенсійний фонд України у смартфоні” розроблено з метою реалізації розвитку системи надання електронних послуг “Е-пенсія” і забезпечення максимально зручної та оперативної взаємодії громадян із Пенсійним фондом України.

Завантажити додаток можна за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.gov.pfu

Основні можливості

Застраховані особи за допомогою мобільного додатку зможуть переглядати відомості з Реєстру застрахованих осіб (анкетні дані, надану роботодавцем чи страхувальником інформацію про заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж).

Пенсіонери матимуть змогу ознайомлюватися за допомогою смартфона з відомостями з власної електронної пенсійної справи.

Усім, хто виявить цікавість до нового ресурсу, будуть доступні такі сервіси:

• перегляд стану опрацювання звернень до Пенсійного фонду України, а також прикріплених до звернень документів;

• верифікація документів, довідок, сформованих в особистому електронному кабінеті;

• одержання та перегляд повідомлень від Пенсійного фонду України.

Питання перспективи

Найближчим часом для користувачів мобільного додатка «Пенсійний фонд» будуть доступні також інші можливості:

• надання документів для призначення/перерахунку пенсій в один дотик (Е-пенсія);

• зміна параметрів інформування;

запис на прийом у відділи обслуговування; перегляд електронних листків непрацездатності особи; подання запитів на формування електронних листків непрацездатності застрахованою особою;

погодження щодо реєстрації електронних листків непрацездатності за зверненнями страхувальників.

Хто має доступ?

Використання сервісу потребує наявності в користувача ключа кваліфікованого електронного підпису (який раніше називався ЕЦП) або попередньої реєстрації на вебпорталі Фонду через веббраузер за допомогою логіна і пароля. До того ж для власників ЕЦП доступні всі сервіси й можливості ресурсу, а для зареєстрованих за допомогою логіна і пароля при формуванні довідок особисті дані не використовуються, виводиться лише затребувана інформація.

На першому етапі версії мобільного додатку доступні для користувачів смартфонів на базі платформи Android (для версії починаючи з 4.4 (KitKat). Надалі сервіс стане доступним і для IOS (починаючи з IOS 11).

Нині працює тестова версія мобільного додатку.

Горішньоплавнівський відділ обслуговування громадян

(сервісний центр)