Інформація

виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області про оголошення комерційного конкурсу на право укладення договору оренди нерухомого майна

Назва об\'єкта та місцезнаходження: нежитлові приміщення загальною площею 93,1 кв. м, розташовані за адресою: проспект Героїв Дніпра, 78.

Умови конкурсу:

1) Мета використання приміщень – розміщення офісу або об’єкта надання побутових послуг.

2) Найбільший розмір запропонованої орендної плати у порівнянні зі стартовим розміром орендної плати, який становить 5111,16 грн. на місяць.

3) Нарахування орендної плати здійснюється відповідно до діючої Методики із щомісячним застосуванням індексу інфляції. Розмір орендної плати за перший місяць оренди визначається виходячи з розміру орендної плати, запропонованої переможцем конкурсу, скоригованої на індекси інфляції, починаючи з жовтня 2019 року до місяця укладення договору оренди.

4) Укладення договору оренди на строк з 01.12.2019 до 31.12.2020.

5) Проведення, у разі необхідності, реконструкції орендованих приміщень для використання їх за призначенням та прийняття об’єкта в експлуатацію в строк до 31.12.2020.

Для об’єкта надання побутових послуг додатково

7) Отримання узгодження Горішньоплавнівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області щодо розташування об’єкта побутових послуг до початку діяльності.

Заяви на конкурс приймаються до 26.11.2019 включно в кабінеті 203 вико-

навчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

До заяви необхідно додати:

1) копію документа про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності;

2) копію паспорта (для фізичних осіб);

3) копію статуту (для юридичних осіб);

4) копію балансу або звіту суб’єкта підприємницької діяльності про сплату єдиного податку або інших документів, які підтверджують відомості про платоспроможність учасника конкурсу;

5) техніко-економічне обгрунтування використання орендованих приміщень.

Конкурс буде проведено 27 листопада 2019 року за адресою: вул. Миру, 24, каб.302.

За більш детальною інформацією звертатися в кабінет 203 виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області або телефонувати 068-280-48-49 з 8 до 17 годин в робочі дні.