Інформація про результати конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Відповідно до рішень виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 23.07.2019 № 235 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника КНП «Стоматполіклініка м. Горішні Плавні» та від 16.08.2019 № 261 «Про створення конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення посади керівника  КНП «Стоматполіклініка м. Горішні Плавні» проведено конкурс на посаду керівника комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

За результатами конкурсу комісія визначила переможцем конкурсу на посаду керівника комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Струц О.С., з якою запропонувала міському голові укласти контракт строком на 3 роки.