Інформація про результати конкурсу на посаду керівника

Відповідно до рішень виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 02.04.2019 № 113 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «ЛІЛ І рівня м. Горішні Плавні» та від 23.04.2019 № 128 «Про створення конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення посади керівника комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» (протоколи засідань конкурсної комісії від 14.05.2019 № 1 та від 14.05.2019 № 2).

За результатами конкурсу комісія визначила переможцем конкурсу на посаду керівника комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Малигіну Н.Г., з якою запропонувала міському голові укласти контракт терміном на 3 роки.

Завантажити відео