Оголошення виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області про намір передати в оренду об\'єкт нерухомого майна

Балансоутримувач

( назва, юридична

адреса, контактний

телефон )

Дані  про об\'єкт  нерухомого майна,

щодо якого  надійшла     заява

надання

навчальних

послуг

Орієнтовний розмір  орендної плати  за  перший  місяць оренди: для офісу - 413,98 грн., для  надання побутових або навчальних послуг – 248,40 грн. До цієї суми будуть застосовані індекси інфляції, починаючи з лютого 2019 року до місяця укладення договору оренди.

До договору оренди буде включений додатковий  обов\'язок орендаря  щодо укладання окремого  договору   з орендодавцем про участь у спільній  експлуатації  будівлі розташованої за адресою: вул. Миру,15, не пізніше одного місяця після укладання  договору оренди.

Заяви про оренду зазначеного об\'єкта за встановленою формою приймаються комунальним   підприємством  готелем «Славутич» до  14.03.2019 включно за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 15,  тел. 4-42-12.

У разі надходження 2 і більше заяв на оренду вказаного об\'єкту нерухомого майна    виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини 4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».