Балансоутримувач

( назва, юридична

адреса, контактний

телефон )

Дані  про об\'єкт  нерухомого майна,

щодо якого  надійшла     заява

Офіс,

надання  побуто

вих   послуг

Орієнтовний    розмір  орендної плати  за   перший  місяць оренди: для розміщення  офісу -    394,28 грн., для  надання побутових послуг – 236,57 грн. До   цієї  суми будуть    застосовані   індекси    інфляції, починаючи  з  жовтня   2018 року  до  місяця укладення договору оренди.

До договору оренди буде  включений   додатковий  обов\'язок орендаря  щодо укладання окремого  договору   з орендодавцем про  участь у спільній  експлуатації  будівлі   розташованої  за адресою:  вул. Миру,15, не  пізніше   одного місяця  після укладання  договору оренди.

Заяви про оренду зазначеного об\'єкта за встановленою формою приймаються комунальним   підприємством  готелем «Славутич» до  28.11.2018 включно за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 15,  тел. 4-42-12.

У разі надходження 2 і більше заяв на оренду вказаного об\'єкту нерухомого майна   виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини 4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».