Перелік   нерухомого  майна, яке  перебуває   у  комунальній  власності   територіальної  громади  м.Горішні  Плавні

і  може  бути   передано в  оренду

Назва об\'єкта нерухомого  майна

об\'єкта нерухомого  майна

Загальна площа
об\'єкта нерухомого  майна, кв. м

об\'єкта нерухомого  майна

7.

Нежитлові
приміщення

місто Горішні Плавні,
вул. Миру,10,
корп. 11

37,6 кв. м

Частина приміщень
на 1 поверсі
будівлі

Без права     приватизації

Оголошення    виконавчого  комітету  Горішньоплавнівської  міської   ради

Полтавської   області  про  намір   передати   в оренду  об\'єкт  нерухомого майна

Балансоутримувач

( назва, юридична

адреса, контактний

телефон )

Дані  про об\'єкт  нерухомого майна,

щодо якого  надійшла     заява

обов’язковим продажем

гарячого

харчування

Орієнтовний   розмір  орендної плати  за   перший  місяць оренди – 1811,18 грн. До  цієї   суми будуть    застосовані   індекси    інфляції, починаючи  з  вересня   2018 року  до  місяця укладення договору оренди.

До договору оренди будуть включені додаткові обов\'язки орендаря щодо:

1.Встановлення орендарем окремих  приладів   обліку  електроенергії,  холодного   та гарячого  водопостачання  в   орендованих    приміщеннях    до початку  виконання  ремонтних   робіт.

2. Проведення  ремонту орендованих приміщень для  використання їх  за  призначенням  з обов’язковою   заміною  приладів  опалення,   дверей  та  облаштуванням   вентиляції.

3. Проведення   незалежної оцінки вартості об\'єкта оренди в порядку, встановленому власником майна, та подання  звіту про оцінку на затвердження орендодавцю  не   пізніше   2  місяців   після  укладення  договору   оренди.

4. Отримання  в Горішньоплавнівському  міському  управлінні  Головного управління  Держпродспоживслужби в Полтавській області  реєстраційного  номера   об’єкта  торгівлі  харчовими    продуктами.

Заяви про оренду зазначеного об\'єкта за встановленою формою приймаються Горішньоплавнівською  міською   лікарнею до  24.10.2018 включно за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 10,   корп.12,   тел. 4-48-38.

У разі надходження 2 і більше заяв на оренду вказаного об\'єкту нерухомого майна   виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини 4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».