Відповідно до рішення дев’ятої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 19.04.2016 «Про застосування контрактної форми трудового договору з керівником підприємства, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Горішні Плавні» (зі змінами) та розпорядження міського голови від 09.07.2018 № 191-р «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Рембудсервіс» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» (зі змінами) проведено конкурсний відбір на посаду директора комунального підприємства «Рембудсервіс» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» (протокол засідання конкурсної комісії від 17.09.2018 № 4).

За результатами конкурсу комісія визначила переможцем конкурсу на посаду директора комунального підприємства «Рембудсервіс» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» Мельника І.А., з яким запропонувала міському голові укласти контракт терміном на 1 рік.