Управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської обл. доводить до відома громадян, які мають право на пільги та житлові субсидії, що розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 02.08.2017 року № 497 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 березня 2017 року № 151 «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання пільг і житлових субсидій у 2017 році» у зв’язку із зміною прогнозного індексу споживчих цін змінені граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу, у межах яких встановлюються натуральні норми, відповідно до яких у 2017 році населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

З дня набрання чинності зазначеного розпорядження вартість складає 2224,00 грн. за 1 тонну твердого палива, та 222,40 грн. за 1 балон скрапленого газу.

Натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг – відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік

Натуральні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання житлових субсидій готівкою для відшкодування витрат на їх придбання: тверде паливо – 2,0 тонни на домогосподарство; скраплений  газ, який використовується для приготування їжі – два балони (42кг на рік на 1-2 особи, три балони (63 кг) – на 3-4 особи, 4 балони газу (84 кг) – на 5 і більше осіб.

Одночасно зазначаємо, що нормативно-правовими актами не передбачено здійснення перерахунку вже призначених пільг та житлових субсидій у зв’язку із зміною прогнозного індексу споживчих цін.

За довідками звертатися:

- стосовно отримання субсидій за телефонами – 050 556 50 26, 098 770 26 91;

- стосовно отримання пільг       за телефонами – 050 556 50 25, 068 843 79 97.