Оголошення виконавчого комітету Горішньоплавнівськой міської ради про намір передати в оренду об\'єкт нерухомого майна

Балансоутримувач

( назва, юридична

адреса, контактний

телефон )

Дані про об\'єкт нерухомого майна,

щодо якого надійшла заява

року

до

31.12.

Орієнтовний розмір орендної плати за перший місяць оренди – 736,87 грн.

До договору оренди будуть включені обов\'язки орендаря щодо :

1.Встановлення орендарем окремих приладів обліку електроенергії, холодного та гарячого водопостачання в орендованому приміщенні до початку виконання ремонтних робіт.

2.Укладення орендарем окремого договору на проведення взаєморозрахунків за послуги водопостачання з КП ВУВКГ до початку виконання ремонтних робіт.

3. Проведення орендарем в орендоване приміщення мереж теплопостачання, водопостачання, водовідведення, електромереж до початку експлуатації

орендованого приміщення за призначенням;

4. Вигородження орендованого приміщення легкомонтованими світлопрозорими конструкціями.

Заяви про оренду зазначеного об\'єкту за встановленою формою приймаються до 21.12.2016 включно за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24, к.203 у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, тел. 2-28-75.

У разі надходження 2 і більше заяв на оренду зазначеного об\'єкта нерухомого майна виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини 4 ст.9 Закону України « Про оренду державного та комунального майна ».