Перелік нерухомого майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Горішні Плавні і може бути передано в оренду

Назва об\'єкта нерухомого майна

об\'єкта нерухомого майна

Загальна

площа

об\'єкта нерухомого майна, кв. м

об\'єкта нерухомого майна

1.

19.

м. Горішні

Плавні

вул. Миру,15

Кімната

площею

13,6 кв. м

на четвертому

поверсі

Без права

приватизації

Оголошення виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради про намір передати в оренду об\'єкт нерухомого майна, щодо якого надійшла заява

Балансоутримувач

( назва, юридична

адреса, контактний

телефон )

Дані про об\'єкт нерухомого майна,

щодо якого надійшла заява

до

31.12.

Офіс

Орієнтовний розмір орендної плати за перший місяць оренди – 300,03 грн.

До договору оренди буде включений додатковий обов\'язок орендаря щодо укладання окремого договору з орендодавцем про участь у спільній експлуатації будівлі розташованої за адресою : вул. Миру,15, не пізніше одного місяця після укладання договору оренди.

Заяви про оренду зазначеного об\'єкта за встановленою формою приймаються до 21.12.2016 включно за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24, к.203 у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради, тел. 2-28-75.

У разі надходження 2 і більше заяв на оренду зазначеного об\'єкта нерухомого майна виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини 4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» .