Перелік  нерухомого  майна, яке  перебуває  у  комунальній  власності  територіальної  громади  м. Горішні  Плавні  і  може  бути  передано в  оренду

Назва об\'єкта нерухомого  майна

об\'єкта нерухомого  майна

Загальна

площа

об\'єкта нерухомого  майна, кв. м

об\'єкта нерухомого  майна

1.

17.

м. Горішні

Плавні

вул.

Набережна,1

29,7 кв. м

на  першому

поверсі

Оголошення   виконавчого  комітету  Горішньоплавнівської  міської  ради про  намір  передати   в оренду  об\'єкт  нерухомого майна, щодо якого  надійшла  заява

Балансоутримувач

( назва, юридична

адреса, контактний

телефон )

Дані  про об\'єкт  нерухомого майна,

щодо якого  надійшла  заява

до

30.11.

Офіс

Орієнтовний   розмір  орендної плати  за  перший  місяць оренди – 792,72 грн.

Заяви  про  оренду  зазначеного об\'єкта за  встановленою формою приймаються  до   16.11.2016  включно за  адресою: м. Горішні  Плавні, вул. Миру, 24, к.203  у   виконавчому  комітеті  Горішньоплавнівської     міської  ради  Полтавської   області, тел. 2-28-75.

У  разі  надходження  2 і  більше заяв  на  оренду  зазначеного  об\'єкта  нерухомого  майна   виконавчий  комітет Горішньоплавнівської  міської  ради Полтавської  області  оголосить  конкурс на  право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини  4  ст.9  Закону  України   «Про оренду  державного та  комунального  майна» .