Управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради доводить до відома громадян, які мають право на пільги та житлові субсидії, що враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2016 року № 540 «Деякі питання надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу», керуючись розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 15 вересня 2016 року № 400 „Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 12 березня 2016 року № 104” та рішення виконавчого комітету Комсомольської міської ради від 04 жовтня 2016 року „ Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Комсомольської міської ради від 26.04.2016 р. № 329” змінені тарифи на надання пільг та житлових субсидій населенню на тверде паливо та скраплений газ.

Граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу, у межах яких встановлюються натуральні норми, відповідно до яких у 2016 році населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам складають 2000,00 грн. за 1 тонну твердого палива, та 200,00 грн. за 1 балон скрапленого газу.

Мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання житлових субсидій готівкою для відшкодування витрат на їх придбання: тверде паливо – 2,0 тонни на домогосподарство; скраплений газ, який використовується для приготування їжі – два балони (42кг на рік на 1-2 особи, три балони (63 кг) – на 3-4 особи, 4 балони газу (84 кг) – на 5 і більше осіб.

Особам, яким пільги і житлові субсидії булі призначені із застосуванням граничних показників вартості, які діяли до набрання чинності цім рішенням, буде проведений автоматичний перерахунок.

За довідками звертатися:

- стосовно отримання субсидій за телефоном – 32670;

- стосовно отримання пільг за телефоном – 26491.

Начальник управління
С. П. Чернявська