Інформація про роботу

Кременчуцького об\'єднаного управління Пенсійного фонду України

(по м. Горішні Плавні)

щодо погашення заборгованості станом на 01.07.2016р.

Протягом січня-червня 2016 року діяльність управління була спрямована на реалізацію державної політики у сфері пенсійного забезпечення, створення фінансової бази для своєчасної виплати пенсій та допомог. Одне з ключових завдань управління - забезпечення сталого і своєчасного фінансування пенсійних виплат пенсіонерам усіх категорій у 2016 році.

Станом на 01.07.2016 року заборгованість по страхових внесках по нашому місту склала 58,0 тис.грн., з якого найбільша сума боргу в розмірі  47,6 тис.грн. – це борг по фінансових санкціях приватного підприємця, погашення якого здійснюється щомісячно з пенсії.

Заборгованість з відшкодування коштів на виплату та доставку пільгових пенсій станом на 01.07.2016р. досягла 2,4 млн.грн. Найбільшим боржником по місту є підприємство ДП «Комсомольськстальмонтаж», яке 17.11.2015р. визнано банкрутом та 21.06.2016р. рішенням Господарського суду Полтавської області ліквідоване. В найближчий час в Єдиному Державному реєстрі буде внесено запис про припинення (ліквідацію)  ДП «Комсомольськстальмонтаж» та здійснено списання заборгованості по відшкодуванню пільгових пенсій.

Економічно-активний борг по відшкодуванню пільгових пенсій станом на 01.07.2016р. становить 436,1 тис.грн. Боржниками є: ПАТ «Комсомольське АТП №15347»; ПАТ «Рижівський гранкар»єр»; ТОВ “ВСП “Гірмашсервіс”; ПП “Дінас”.

Управлінням ПФУ проводиться відповідна робота по зменшенню та ліквідації боргів, а саме: по всім боржникам подані матеріали до Полтавського окружного адміністративного суду. На даний час судом задоволено позовів та передані на виконання до органу Державної виконавчої служби для стягнення боргів з підприємств-боржників.на загальну суму 319тис.грн., в червні 2016 року ще передано до суду матеріалів на 96 тис.грн.боргу.

З повагою,

Заступник начальника Кременчуцького об\'єднаного

УПФУ Полтавської області                                                               С.Г.Нестеренко