Впродовж І кварталу 2016 року до виконавчого комітету Комсомольської міської ради надійшло 603 звернення громадян. 121 звернення отримано під час проведення особистих прийомів керівництвом виконавчого комітету (з них 7 під час проведення виїзних прийомів), 7 звернень отримано за допомогою засобів телефонного зв’язку, решта звернень надійшли поштою. Протягом звітного періоду надійшло 27 колективних звернень.

З урахуванням колективних заяв до керівництва міста звернулося 1138 громадян, якими було порушено 615 питань. За тематикою порушених питань звернення, які надійшли протягом І кварталу, стосувалися різних сфер життєдіяльності. Найбільш актуальними залишилися питання соціального захисту населення, яких отримано 397. Питання даної тематики залишаються наймасовішими, особливо щодо надання матеріальної допомоги (майже 65% від загальної кількості звернень).

Актуальними продовжують залишатися питання комунального господарства (79 звернень). У детальному розрізі даної тематики порушувалися такі питання: плата за житло та комунальні послуги – 7, опалення, газифікація, забезпечення паливом – 7, утримання та ремонт житлового фонду та комунальних мереж – 19, благоустрій прибудинкової території та ремонт доріг – 10,та інші питання комунального господарства – 36. Також мешканці міста висловили подяку працівникам КЖЕП № 5 за їх сумлінну працю.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшилась кількість звернень з питань земельних відносин – 15 звернень (2015р. – 41) та, житлової політики – 36 проти 34 минулого року. Питання діяльності органів місцевого самоврядування підіймались громадянами міста 30 разів, здебільшого переважали пропозиції з перейменування міста. Кількість звернень з інших питань складає – 60 заяв.