Звіт відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку виконавчого комітету Комсомольської міської ради  Полтавської області за 2015 рік.

Керуючись  п. 3 ст. 5  Закону України  „ Про основні засади державного нагляду  (контролю) у сфері господарської діяльності ”   повідомляємо,  що за 2015 рік відділом проведено 19 позапланових  перевірок суб’єктів господарювання  щодо дотримання ними вимог чинного законодавства у сфері торгівлі та ресторанного господарства.  В ході проведення перевірок порушення вимог законодавства виявлено в 12 суб’єктах  господарювання, складено  12 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені     ст. 155 КУпАП.   Сума адміністративних стягнень склала 1071 гривню.