У грудні місяці 2015 року до виконавчого комітету Комсомольської міської ради надійшло 185 звернень громадян. 45 заяв отримано під час проведення особистих прийомів керівництвом виконавчого комітету, решта звернень надійшли поштою.

З урахуванням колективних заяв до керівництва міста звернулося 266 громадян, якими було порушено 185 питань. За тематикою порушених питань звернення, які надійшли протягом грудня, стосувалися різних сфер життєдіяльності. Найбільш актуальними залишилися питання соціального захисту населення, яких отримано 96. Питання даної тематики залишаються наймасовішими, особливо щодо надання матеріальної допомоги (майже 52% від загальної кількості звернень).

Актуальними продовжують залишатися питання комунального господарства (25 звернень). У детальному розрізі даної тематики порушувалися такі питання: плата за житло та комунальні послуги – 2, утримання та ремонт житлового фонду та комунальних мереж – 11 та інші питання комунального господарства – 12.

Дещо збільшилась кількість звернень з питань приватизації, оренди, виділення житла та інших питань житлової політики. Так у грудні  з цих питань звернулось 12 мешканців міста.

З питань земельних відносин звернулось 14 громадян. Питання діяльності органів місцевого самоврядування підіймались громадянами міста теж 14 разів. Також у грудні мешканців міста цікавили питання охорони здоров’я – 3 звернення, діяльність громадських об’єднань – 4 звернення, 4 рази підіймались питання захисту прав споживачів та охорони правопорядку, інші питання – 13 заяв.