Виконавчий комітет Комсомольської міської ради Полтавської області оголошує конкурс на кращий благоустрій комерційних об’єктів на території міста. Об’єкти будуть оцінюватися за двома категоріями:

1. Тимчасові споруди.

2. Стаціонарні об’єкти.

До складу конкурсної комісії входять представники управління архітектури і містобудування, департаменту економічного розвитку та ресурсів, Фонду підтримки підприємництва, громадськості. Об’єкти будуть оцінюватися за наступними крітеріями: благоустрій прилеглої території, дизайнерське оформлення споруди, зручність доступу для відвідувачів. Безумовно, це все суб’єктивно, тому ми готові прислухатися до думки жителів міста. Конкурс буде проводитися у два етапи. У червні будуть визначені по пя’ть кращих об’єктів у кожній номінації, а з 22 липня – переможці. З 01 по 20 липня жителі міста зможуть віддати свої голоси за найбільш привабливі об’єкти.

Інформація про порядок голосування буде надана додатково.

Директор ФПП
В.О. Горський