Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 січня 2007 року № 23, 19 березня 2024 року відбулося засідання наглядової ради з питань розподілу соціального житла.

У ході засідання було уважно вивчено питання взяття громадян на соціальний квартирний облік, ведення соціального квартирного обліку громадян, розподілу соціального житла, укладення договорів найму соціального житла у місті Горішні Плавні. За результатами розгляду було постановлено, що взяття громадян на соціальний квартирний облік, ведення соціального квартирного обліку громадян, розподілу соціального житла, укладення договорів найму соціального житла виконуються на належному рівні, зауважень, порушень з боку осіб, відповідальних за виконання зазначених функцій не виявлено.

Голова наглядової ради,

депутат міської ради