Інформація виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкта, що підлягає відчуженню

Назва об’єкта:

- однокімнатна квартира за адресою: м. Горішні Плавні, вулиця Озерна, б. 36,  кв. 4.

Спосіб відчуження: шляхом укладення договору купівлі-продажу 1/10 частки квартири.

Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи:

- заяву на участь у конкурсі;

• копію документа, що підтверджує реєстрацію юридичної особи або фізичної особи – підприємця;
  • копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання незалежної оцінки у межах напрямів, що відповідають об’єкту оцінки;
  • копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України.

Пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміну виконання робіт подаються в запечатаному конверті. Пропозиції щодо терміну виконання робіт слід зазначати в єдиній одиниці виміру – календарних днях.

Конкурсна комісія буде розглядати лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт не більше 7 календарних днів.

Документи до комісії приймаються до 12 години 10 травня 2024 року за адресою: 39800, Полтавська обл., Кременчуцький район, м. Горішні Плавні, вул. Миру, б. 24, тел. (05348) 6-16-81.

Конкурс відбудеться 10 травня 2024 року о 15.00 за адресою: 39800, Полтавська обл., Кременчуцький район, м. Горішні Плавні, вул. Миру, б. 24, к. 204 (житловий відділ департаменту економічного розвитку та ресурсів виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області).