виконавчого комітету

Горішньоплавнівської міської ради

Кременчуцького району Полтавської області

про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності, які підлягають відчуженню

Конкурс відбувся 12.12.2023.

За результатами конкурсу переможцем визначено Товарну біржу «Полтавська регіональна біржа нерухомості». Відповідно до розпорядження міського голови від 19.12.2023 № 271-р «Про затвердження протоколу засідання комісії з відбору суб’єкта оціночної діяльності» вирішено укласти договори з Товарною біржою «Полтавська регіональна біржа нерухомості» про проведення експертної оцінки таких об’єктів:

- квартира № 210 у будинку № 97 по вулиці Добровольського у м. Горішні Плавні;

- квартира № 144 у будинку № 97 по вулиці Добровольського у м. Горішні Плавні;

- квартира № 104 у будинку № 97 по вулиці Добровольського у м. Горішні Плавні;

- квартира № 73 у будинку № 97 по вулиці Добровольського у м. Горішні Плавні;

- квартира № 176 у будинку № 97 по вулиці Добровольського у м. Горішні Плавні;

Вартість робіт по оцінці об’єктів становить - 4000,00 грн, термін виконання робіт – 7 календарних днів.