Інформація

про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства готелю «Славутич»

Відповідно до рішення дев’ятої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 19.04.2016 «Про застосування контрактної форми трудового договору з керівником підприємства, що перебуває у комунальній власності Горішньоплавнівської міської територіальної громади» (зі змінами) та розпорядження міського голови від 07.06.2023 № 112-р «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства готелю «Славутич» проведено конкурсний відбір на посаду директора комунального підприємства готелю «Славутич» (протокол засідання конкурсної комісії від 13.07.2023 № 1).

За результатами конкурсу комісія визначила переможцем конкурсу на посаду директора комунального підприємства готелю «Славутич» Гончаренко Н.В., з якою запропонувала міському голові укласти контракт терміном на 1 рік.