Управління праці та соціального захисту населення Комсомольської міської ради доводить до відома громадян, які мають право на пільговий проїзд, що рішенням другого пленарного засідання сьомої сесії обласної ради сьомого скликання від 01 червня 2016 р., внесено зміни до Порядку виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км) на 2016 рік:

За спрощеним порядком

Для виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільговим категоріям громадян на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км), за спрощеним порядком, пільговик звертається за місцем перебування на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги до органів соціального захисту населення (територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління праці та соціального захисту населення) протягом 2016 року та подає проїзні документи на проїзд в автомобільному транспорті на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км) із зазначенням прізвища, ініціалів пільговика та номера посвідчення (фіскальний чек або проїзний квиток за формою, затвердженою наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 25.05.2006 № 503 “Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування” (додається). У разі подання проїзного квитка додається виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про включання перевізника до ЄДР).

За довідками звертатися за телефонами 2-29-14, 2-64-91.Вдячні за співпрацю.

[attachment=781:Завантажити зразки проїзних документів]

Начальник управління