До відома субєктів господарювання

Полтавською обласною державною адміністрацією започатковано конкурс «Кращі товари Полтавщини». До участі в конкурсі за двома номінаціями «Харчові продукти» та «Вироби народних промислів» запрошуються субєкти господарювання області. Умови проведення конкурсу та перелік необхідних документів розміщено на офіційному веб – сайті облдержадміністрації:

(http://www.adm-pl.gov.ua/page/do-uvagi-tovarovirobnikiv-poltavshchini).

Прийом заявок триває до 01 серпня 2018 року. Заявки необхідно направляти на електронну адресу Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), контактний телефон (05322) 2-48-47, (0532) 60-43-10.

Інформацію про умови проведення конкурсу також можна отримати у  відділі захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку департаменту економічного розвитку та ресурсів виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області : вул. Миру, 24 каб. 309; конт. тел. (05348) 3-19-64.