Асоціація міст України з метою впровадження та просування продукції виробників міст України, демонстрації українських брендів, підвищення її статусу та конкурентоспроможності, використання ефективних маркетингових стратегій для українських виробників 8-10 жовтня 2015 року в м. Запоріжжі у виставковому комплексі «Козак-Палац» проводить Форум національних товарів та послуг «Українське – це якісно». У рамках Форуму відбудеться низка конференційних заходів з обговорення важливих питань для підприємств та обмін досвідом.

З технічних та організаційних питань, будь ласка, звертайтеся до Запорізької торгово-промислової палати: тел./факс + 38 (061) 213-50-26, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; www.expo.zp.ua та до відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку департаменту економічного розвитку та ресурсів виконкому Комсомольської міськради Полтавської області за адресою: вул. Миру, 24, кім. 309, тел. 3-19-64